Режим роботи магазина:
Пн - Пт: з 9:00 до 18:00

Новини

Родинний комісійний інтернет-магазин "Мій магазинчик"
16.09.2021

В кожній домівці завжди є речі, які вже непотрібні господарям, але могли б ще послужити іншим людям. З часом їх кількість загрозливо зростає, і доводиться або викидати, або роздавати. А чому б не продати?! Адже "товар" вже в наявності, залишається лише відкрити інтернет-магазин.
Саме таку ідею ми втілили в життя, створивши родинний комісійний інтернет-магазин "Мій магазинчик" - https://shop.stasyuk.info/. В ньому виставляються на продаж ВЛАСНІ речі нашої родини або близьких друзів, які або використовувались (б/в, але в хорошому стані), або не підійшли з якихось причин (нові), або були виготовлені самостійно (ручна робота). Деякі товари мають історію більше 50 років, тобто є раритетними.
І такі магазинчики повинні бути в кожній родинні! Адже краще вкладатись у власний сайт та заробляти на цьому, ніж переплачувати за розміщення оголошень на чужих соцмережах та інтернет-ресурсах!
Якщо цікаво, звертайтесь! Допоможемо!
Павло 050 378 14 56 (Viber, WhatsApp)

Прийом замовлень на саджанці винограду на весну 2021 року
04.03.2021

Розпочинаємо прийом замовлень на саджанці винограду на весну 2021 року. Замовляйте завчасно, оскільки кількість посадкового матеріалу обмежена.

Телефонуйте 050-378-14-56 (Павло) або ж замовляйте через форму "Запитання/Замовлення" на сторінці відповідного товару.

Спільнота у Facebook та канали в Youtube та Telegram
25.12.2020

Вже працюють спільнота у Facebook та канали в Youtube та Telegram